Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani & Lind Islami - Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

[Venera:]
Jam para teje sot
Me zemer ne dore
Syt i kam me lot
Jam ketu ne emer te dashurise
Dhe po t'me lije ti, une nuk te braktis

[Lindi:]
Nuk kam frik me dasht dhe une njesoj si ti
E kur jeta na rrzon poshte
Me ty majen du me e mbrri.
Me e mira jone hala, hala s'ka ardh
Kam me prit, kam me prit
Pritem dhe pak

[Bashke:]
Cdo fjale qe ma ke than
Shenje ma ke lan
...ke lan, ma ke lan
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than

[REF.:]
Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ken e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé

Edhe kohen pas me e kthy
Jo, asgje s'kisha ndryshu
M'thuj ca mundet neve me na thy?
2x

Cdo fjale qe ma ke than, shenje ma ke lan
...ke lan, ma ke lan
Edhe rete na kane nxan ama prap ti ma ke than

Jaaam me ty bebé
Jaaam me ty bebé
Ke e pate afer dje?
Neser po aty me ke
Jaaam me ty bebé
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Venera Lumani & Lind Islami
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/02/2021
Muzika: Venera Lumani & Lind Islami
Teksti: Venera Lumani
Produksioni: Elgit Doda
Mix/Master: Marenglen Boja
Video Produksioni: Papadhimitri Production
Styling: Enada At'nikolla & Altin MiciVenera Lumani & Lind Islami - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Venera Lumani & Lind Islami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (7)

1
29
25
23
17
17
51

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Venera Lumani:


Komente 0