Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani & Lind Islami - Sytë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

Pse spo m'i jep ti ata sy
Pse spo m'i jep ti ata sy
Veç me pa si po m'sheh ti mu a me do sa une te du
Pse spo m'i jep t'i ata sy (2x)
Veç me pa si po m'sheh ti m'u a me do sa une te du
Nuk e di se sa dashni kam fal ajaj,por e di edhe sa shume
Venera Lumani & Lind Islami
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/05/2023
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 20
Muzika: Lind Islami
Teksti: Venera Lumani
Produksioni: Elgit Doda
Mix / Master: Marenglen Boja
Video Produksioni: Papadhimitri Production
D.O.P: Soni Shalci
Post Production: Herta BashaVenera Lumani & Lind Islami - Sytë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sytë".
3. Video është e këngës "Sytë", por nuk këndohet nga Venera Lumani & Lind Islami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Venera Lumani:


Komente 0