Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Venis Agaj - Familja Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/04/2016

2016-04-24T12:22:26

Muzika & Teksti:

Arta Haziri Nuhiu

Orkestrimi:

Qazim Kryeziu

Pjesëmarrëse në

Kosova Fest Kids 2016

Pjesëmarrëse në

Çelesi Muzikor 10 JuniorKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Familja Ime" kënduar nga Venis Agaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Venis Agaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet