Venom
Venom

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Venom është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo reggae. Më datë 16 Gusht 2018, Venom publikon videoklipin "Albanian Dancehall"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0