Venus 5
Venus 5

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Venus 5 është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. LINE-UP: Vocals: Herma Karmen Klinc Jelena Milovanovic Terese 'Tezzi' Persson Erina Seittlari Më datë 22 Shkurt 2022, Venus 5 publikojnë videoklipin "Tom And Ms. Amy Lee". Më datë 26 Prill 2022, Venus 5 publikojnë videoklipin "We Are Dynamite". Më datë 10 Qershor 2022, Venus 5 publikojnë videoklipin "Nothing But A Heartache". Në vitin 2022, Venus 5 publikojnë albumin "Venus 5". Në Maj 2023, Venus 5 marrin pjesë në Netët E K...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0