Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ver8 është një grup artistësh i njohur. Më datë 21 Qershor 2006, Raiders publikojnë videoklipin "S'ka Perfundim", në bashkëpunim me Ver8 & Phat Beny. Më datë 27 Dhjetor 2012, Ver8 publikojnë videoklipin "Vera E 8-te"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

North-West Side

Fever

Team-Ox

Kurora Labe

Commandos (Og)

Bilbilat Nga Podujeva

Jehona E Osumit Berat

Sky Boys

Prishtina Dhe Tini

Redlyon

Tags: Ver8, Grupi Ver8, Vertet


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet