Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vera Meka - Shoku Ynë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoku Ynë".
3. Video është e këngës "Shoku Ynë", por nuk këndohet nga Vera Meka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vera Meka - Shoku Ynë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Alida Hisku

"Shoku Ynë"

Pjesëmarrëse në

Festivali i 12-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1973

1973-11-30T23:00:00+00:00e bardhe e lire
lindi sot dita
qyteti dhe njerzit
gezojne
qyteti iri i metalurgjise
po pret nje shoke
punetore
do te behet,shoku yne
metalurge i mire i forte
dashuria jone ne
tek kjo kenge,na bashkon
dhe siren e hareshme
dote buçase,ne shqiperi
kenge e bukur,metalurgesh
kenge e re e njerzve te ri


Komente mbi këtë këngë