Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vera Picari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Vera Picari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 20 Tetor 2020, Vera Picari publikon videoklipin "Lind E Rrit M'tiron!". Më datë 23 Nëntor 2020, Vera Picari publikon videoklipin "Kalamojt Jane Mbreti". Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Gezim Mneri. Më datë 27 Janar 2021, Vera Picari publikon videoklipin "Me Kismet, Pa Kismet". Muzika e këngës u punua nga Gezim Mneri, teksti u shkrua nga Anila Kodra, ndërsa për orkestrimin u kujdes Gezim Mneri....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mira Hoxha

Melola Karaj

Shpresa Vashta

Esmeralda Ahmetaj

Antuina

Fabjana Hoxha Oxa

Miranda Kondakçi

Gresa Hoxha

Dorina

Arjeta Krasniqi

Tags: Vera Picari


Komente mbi këtë artist