A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vera Qarku (Toska)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Vera Qarku
BIOGRAFIA: Vera Qarku (Toska) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 20 Maj 2019, Vera Qarku (Toska) publikon videoklipin "Dasma Shqipëtare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Florina Gjoka

Kjara Pepushaj

Klaudia Celaj

Leonilda Brozi

Emanuela Neçaj

Domenika Roci

Anila Kodra

Elvira Fjerza

Govi Reka

Lisa Bujaj


Tags: Vera Qarku, Vera Toska

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019