A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Verim Zendeli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Verim Zendeli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 7 Nëntor 2011, Verim Zendeli publikon videoklipin "As Unë As Ti". Më datë 2 Nëntor 2016, Verim Zendeli publikon videoklipin "A Ishe Ti". Më datë 20 Korrik 2017, Verim Zendeli publikon videoklipin "Xhan". Teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani. Më datë 6 Nëntor 2017, Verim Zendeli publikon videoklipin "Asgje S'esht Njesoj Pa Ty". Teksti u shkrua nga Vigan Sulejmani. Më datë 14 Dhjetor 2018, Verim Zendeli publikon videoklipin "Ti I...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Xhustino Hasani

Egzon Krasniqi

Stefan Marena

Papush Sadiku

Loni Gashi

Egland

Anxhelo Miho

Deni

Besmir Metani

Denny


Tags: Verim Zendeli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019