Më mbaj mend (për 1 muaj)

Veriort

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Veriort është një grup artistësh i njohur. Më datë 21 Prill 2010, Veriort publikojnë videoklipin "Per Ni Kafshat Buk". Më datë 14 Shkurt 2011, Veriort publikojnë videoklipin "Harro"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Joker

3-Eks

Ver8

Team-Ox

Ksb

Motrat Kryeziu

Vatra

2boys

Prishtina Dhe Tini

Vëllezërit Zikolli

Tags: Veriort, Verioret, Verior't


Komente mbi këtë artist