Më mbaj mend (për 1 muaj)

Veriort - Zhigeri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


EDISON :

As Nuk E Dita
E As Nuk E Prita
Po Nuk Ka Problem
Oj Aferdita
Problemet I Zgjedh
E Din Dikush
Tipi Nga KATUNI
Nuk T´ha O Dadush
Dola N´qytet
Veq Pak Kur T´pash O Syn
Kur Po T´Shoh Me Zhigerin
Naten Po Ma Shtin
Po Gjelozoj Bile Ata Pa Kontrroll
Veq Kur Ta RRehi Zhigerin
Ni Dit Ta Boj Hor
O Zhigeri O Kulleri
He Ka Je Nis
A Mos Mundem Pahiri
Ftyren Me Ta Prish
Me Kon I Miri
Ti Nuk Ishe Zhiger
Po Le Tash Ket Pun
E Mos T´hina Ma Fell
Veq Njo Muj Me T´thon
Edhe Me Bon Be
Me Bon Me T´Pa Me Kit Qiken
Une Kom Me T´rreh
Respektom Mu
Bile Edhe Ftyren Tane
E Mos Thuj Mas Anej
KuKu Qa Mi Bone

Refreni : EDISON-:

Qka Ki Ti Qiki
Hajde KTu Te Duni
A Din Ti Qike Se Qka Osht Katuni
Nese Ti Se Din
Duni Ty T´Kallcon
Qysh Me Nejt Un Me Kit Qiken
Duni Ja Kallcon...

Qka Ki Ti Qiki
Hajde KTu Te Duni
A Din Ti Qike Se Qka Osht Katuni
Nese Ti Se Din
Duni Ty T´Kallcon
Qysh Me Nejt Un Me Kit Qiken
Duni Ja Kallcon...

GJENTILLE :

Une N´kerr T´Kalit
E Ti n´BMW
Kur T´Shihsha Ty
Un Dojsha Me U Pre
Se M´Kallshe Loqk
Ti Bashk Me Qato
Edhe Su Doksha
Si Me Kon Palaqo
Un Prodhim Katuni
Ti Made In QYTETI
Un Veq Per Ty
Ama Ti Veq Per Veti
Un As Duhan
E Ti Bari Tu N´greh
Hajde Se Ta KAlli
Shpulla Tu Ta Rreh
U Ti Hanksha Shminkat
Qe I Ke N´gjit
Ta Hanksha Cullakun
Qe Jasht E Ke Qit
Ti Hanksha Patikat
Qe I Ki M´bath
T´hanksha Ty Krejt
Ama Kapak Kapak
Hajde Afrohu Loqk
Qka Je Tu U Qudit
T´shtifsha N´dor Niher
Ti Kurr Ske Me Ik
Se M´kalle Si Prush
Um Hangre Si Rrush
Edhe Po M´respekton
Si Me Kon Kerkush

Refreni : EDISON-:

Qka Ki Ti Qiki
Hajde KTu Te Duni
A Din Ti Qike Se Qka Osht Katuni
Nese Ti Se Din
Duni Ty T´Kallcon
Qysh Me Nejt Un Me Kit Qiken
Duni Ja Kallcon...

Qka Ki Ti Qiki
Hajde KTu Te Duni
A Din Ti Qike Se Qka Osht Katuni
Nese Ti Se Din
Duni Ty T´Kallcon
Qysh Me Nejt Un Me Kit Qiken
Duni Ja Kallcon...

EDISON :

Une Jom Duni
Prodhim Katuni
U Rritem Pa Ligj
Kryt Ka KANUNI
Jom I Merzimt
N´dash Beso N´dash Mo
Veq Po T´Kshilloj
Kshtu Qe Mos Provo
Jo Veq Ti Gjan
Po Dhe Shum Zhigera
Un Jom I Keq
Kur T´rokas Te Dera
Per Gjinin Tane
Jom Shum I But
E Per Zhigera
Jom Shum I Smut
Po Le Tash Ket Trip
E Spo Him Ksi Tripa
Po Kallcom Qka Po Bojna
Oj AFERDITA
Se Serioz Pa Ty
Nuk O Ka M´rrihet
Dikush Me Pak
E Dikush Me Kurgja
Nuk N´gihet
Un Jom I Unt
Per GJini Te But
Jom Ka Ta Zij
Me Ti Perzi E N´trut
Me Ma Jep N´dor
E Jo Me U Bo Hor
Me Te Qu Oj Gjan
Hiq Pa Ban Kuror

Refreni : EDISON-:

Qka Ki Ti Qiki
Hajde KTu Te Duni
A Din Ti Qike Se Qka Osht Katuni
Nese Ti Se Din
Duni Ty T´Kallcon
Qysh Me Nejt Un Me Kit Qiken
Duni Ja Kallcon...

Qka Ki Ti Qiki
Hajde KTu Te Duni
A Din Ti Qike Se Qka Osht Katuni
Nese Ti Se Din
Duni Ty T´Kallcon
Qysh Me Nejt Un Me Kit Qiken
Duni Ja Kallcon...


Ky tekst u dërgua nga G-hettoos's


Nuk kemi video për këtë këngë.


Veriort
Publikimi: 16/09/2013


Veriort - Zhigeri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zhigeri".
3. Video është e këngës "Zhigeri", por nuk këndohet nga Veriort.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Veriort:


Komente 0