Më mbaj mend (për 1 muaj)

Veronicas - Don't Say Goodbye Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lying here
Thinkin' 'bout you
No More tears
Fighting for you
So Don’t throw it in my face, in my face
I know what I did to you
And don’t make me feel guilty
Or keep blaming me
I still want you

Ohhh
Ohhh

All Cried out
Pleading with you
I'm dying now
Don’t say that we’re through
I'd rather you hate me than break me
Youre all I ever knew
Now hold on cause
I'll try to save us
Im still in love with you
(Still love you still love you)

Ohhh
Ohhh

Don’t say goodbye
Don’t Don’t say goodbye
Don’t say goodbye
Don’t Don’t say goodbye
Don’t say goodbye
Don’t Don’t say goodbye
Don’t say goodbye
Don’t Don’t say goodbye

Ohhh
Ohhh

Don’t say goodbye
Don’t say goodbye
Don’t say goodbye
Don’t say goodbye
Don’t say goodbye
Don’t say goodbye.Nuk kemi video për këtë këngë.


Veronicas
Publikimi: 01/01/2007


Veronicas - Don't Say Goodbye
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don't Say Goodbye".
3. Video është e këngës "Don't Say Goodbye", por nuk këndohet nga Veronicas.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Veronicas:


Komente 0