Vers&Benz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Vers&Benz është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 4 Janar 2019, Vers&Benz publikojnë videoklipin "Mafia (AMG Remix)". Më datë 9 Gusht 2019, Vers & Benz publikojnë videoklipin "In Venezia Amg Bandit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

E$

Minus And Zero

Era Dhe Elvira

Koela Dhe Eldi

Adea Dhe Andora Pepaj

Erlini Dhe Ervini

Gimi Dhe Gazi

Etleva Dhe Era

Arizana Dhe Adea Zekaj

Eduard Dhe Bleard


Tags: Vers&benz

Krijo Një Kartolinë