A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vesa Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  • Therand 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
BIOGRAFIA: Vesa Berisha është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Vesa Berisha jeton ne Suhareke. Muzika dhe Baleti jane dy pasione te Veses por gjithmone ne radhe te pare e ka mesimin. Më datë 14 Qershor 2010, Vesa Berisha publikon videoklipin "Engjelli Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Roza Sadiku

Blinera Muzhaku

Erza Hoti

Blinera Jashanica

Lorina Dula

Edueda Salihaj

Arbnora Rexhepi

Anika Berisha

Rreze Bekteshi

Djellona Krasniqi


Tags: Vesa Berisha

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019