Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vesa Hamdiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Vesa Hamdiu është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo meson ne shkollen "Abdullah Tahiri" ne Malisheve dhe luan edhe piano gjithashtu. Në Maj 2016, Vesa Hamdiu merr pjesë në Çelesi Muzikor 10 Junior me këngën "Xhamadani"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Rita Daklani

Anjeza Gashi

Sara Mulliqi

Eanda Nishevci

Urtina Ramadani

Stina Shala

Anisa Hoda

Blinera Jashanica

Fatlinda Leku

Lorena Shala


Tags: Vesa Hamdiu

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet