Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Hamdiu
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Vesa Hamdiu është këngëtare. Ajo meson ne shkollen "Abdullah Tahiri" ne Malisheve dhe luan edhe piano gjithashtu.

Në Maj 2016, Vesa Hamdiu merr pjesë në Çelesi Muzikor 10 Junior me këngën "Xhamadani".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Pjesëmarrja Në Festivale:Komente mbi këtë artist