Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Vesa Hamdiu - Xhamadani  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

24/04/2016

2016-04-24T11:19:23+00:00

Pjesëmarrëse në

Çelesi Muzikor 10 Junior
Sot po qep nje xhamadani te ri
per nje shqipe e djaleri
her me njerin pastaj tjetrin vlla

shami kuq si gjakun po e man qe nga lashtesia ne ket brez ne preshev drejt ju gut ne prever vin e rrin te nje djal I madh

xhamadani via via
e ka vesh sot shqiperia
hije nga vet qamerise
e kosoves, Ilirise


Ky tekst u dërgua nga Anita kryeziu
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet