Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Vesa Kiseri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Vesa Kiseri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2006, Vesa Kiseri merr pjesë në Ylberi 2006 me këngën "Vera". Në Qershor 2007, Vesa Kiseri merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Vendi Im". Në Dhjetor 2008, Vesa Kiseri merr pjesë në Ylberi 2008 me këngën "Rock Star"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diona Vishaj

Valeza Salihu

Gojarta Perlica

Lindiana Athanasiu

Vesa Morina

Artina Berisha

Lule Bega

Blorentina Morina

Elmedina Morina

Nea Hamza

Tags: Vesa Kiseri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet