Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Vesa Konjufca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Vesa Konjufca është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Viola Konjufca

Fjona Shabani

Lindiana Athanasiu

Eriola Salihu

Alejna Svarqa

Erda Kryeziu

Amra Sahiti

Deina Kolshi

Sumeja Kamberi

Viola Azizi


Tags: Vesa Konjufca

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet