Vesa Luma

Vesa Shpëton Nga Gazi Lotsjellës Në Prishtinë!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-11-2015]
Ngjarjet e fundit në Prishtinë po tronditin mesa duket jo vetëm popullin por edhe estradën. E shqetësuar nga kjo gjendje është treguar edhe Vesa Luma e cila nëpërmes rrjetit të saj social na ka treguar se për pak ka qenë duke shpëtuar nag gazi lotsjellës.

Vesa ka publikuar një foto ku shihet me një plat plot me ushqime të ëmbla në dorë dhe në mbishkrimin e saj ka shkruar se me që shpëtoi nga gazi lotsjellës pa pasoja ka arritur të marrë këtë dhuratë të këndshme nga një shoqe e saja. (B.A/Teksteshqip.Com)

Vesa Shpëton Nga Gazi Lotsjellës Në Prishtinë!


Komente 0