Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Luma Edhe Më E Bukur Gjatë Shtatëzanisë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[16-03-2016]
Këngëtarja Vesa Luma aktualisht është në muaji ne 7 të shtatëzanisë, por megjithatë kjo nuk i ka penguar aspak në punë pasi ajo shumë shpejt do të vijë në treg me projektin e saj të ri.

Vlen të theksohet se Vesa po duket mjaft bukur dhe elegante edhe me barkun e rrumbullakosur. Në fotot që ajo publikon në rrjetet sociale veçohet mjaft shumë për stilin dhe veshjet që zgjedh.

Vesa & Big Basta pritet të bëhen prindër gjatë muajit maj të këtij viti.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0