Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Luma - Me Shume Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Te gjithe sot ankohen se kan pak
Te gjithe sot flasin se s'kan fat,
Une i them ndal,mendo pak
jeta s'eshte e gjate,
Kush e ka me mire, ai me shume apo ai me pak
Te gjithe sot ankohen dhe kerkojne
Pa e ditur mire cka deshirojne
Une i them ndal, mendo pak
jeta s'eshte e gjate
Kush e ka me mire, ai me shume apo ai me pak
Dua tad iii kush eshte ai qe nuk e diiin qka eshte dashni qka eshte knaqsiii
Dua tad iii a ka njeri qe s’don me shum se lumturin e tiii
Me shume ,me shume
(dhe kur duhet vetem pak)
Me shume ,me shume
(dhe kur s'duhet hic aspak)

Na ,na ,na,na
na,na,na,na
na,na,na
na,na,na,na


Ky tekst u dërgua nga  Egzoni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Vesa Luma
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Ilir Osmani
Teksti: Ilir Osmani
Orkestrimi: Ilir Osmani


Vesa Luma - Me Shume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shume".
3. Video është e këngës "Me Shume", por nuk këndohet nga Vesa Luma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vesa Luma:


Komente 0