A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Vesa Luma - Babai


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Florent Boshnjaku

Këngë e albumit:

"Të Kam Dashur Shumë"


uooo ooo oo .....

Dot shikoj Vetëm me Zemer,
Nëse s'mund të Shoh me sy,
Ish un Botën e Rigjej vet,
Bëhem un për ty,

Po të flas me shpirtin tim,
Çdo Gjë ka kuptim,
Edhe pse fjalën e Fundit,
Ta them në Fillim...

Mos u Afro,
Nëse duhet të të shkosh,
mos më kujto...
NëSe duhet t'më harrosh,
Mos u afro,
Nëse duhet Lart të jesh,
Mos më tako,
Nëse nuk mund te më kesh.

Me kaq fjal për Dashurin,
Të Fola un ty,
Por un dhe Buzët e mia,
Gabuan të dy...

Do't shikoj Vetëm me Zemër,
Se smund ta shoh me sy,
Ishim botën e riqjejve,
Bëhem un pë ty,

Mos mu afro,
nëse duhet të të shkosh,
mos më kujto...
NëSe duhet t'më harrosh,
Mos u afro,
Nëse duhet Lart të jesh,
Mos më tako,
Nëse nuk mund te më kesh.

Mos mu afro,
nëse duhet të të shkosh,
mos më kujto...
NëSe duhet t'më harrosh,
Mos u afro,
Nëse duhet Lart të jesh,
Mos më tako,
Nëse nuk mund te më kesh.

Do't shikoj Vetëm me Zemër,
Se smund ta shoh me sy,
Ishim botën e riqjejve,
Bëhem un për ty,

kur të flas me shpirtin tim,
Çdo gjë ka kuptim,
edhe pse fjal☺n e fundit,
ta them në fillim.

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

Mos mu afro,
nëse duhet të të shkosh,
mos më kujto...
NëSe duhet t'më harrosh,
Mos u afro,
Nëse duhet Lart të jesh,
Mos më tako,
Nëse nuk mund te më kesh.

Mos mu afro,
nëse duhet të të shkosh,
mos më kujto...
NëSe duhet t'më harrosh,
Mos u afro,
Nëse duhet Lart të jesh,
Mos më tako,
Nëse nuk mund te më kesh...

Mos mu afrooo.........!!!!?


Ky tekst u dërgua nga Albb*
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019