Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vesa Luma - Gabuam Te Dy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabuam Te Dy".
3. Video është e këngës "Gabuam Te Dy", por nuk këndohet nga Vesa Luma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vesa Luma - Gabuam Te Dy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Të Kam Dashur Shumë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Më merr dhe mbrenda vetes tënde pak më shtrëngo
Të`t jepja frymë nga shpirti im aty do të jem pergjithmonë
Të kesh ti pak nga unë dhe të me kujtosh jo mos te harroj.Të kam dashur shuuuuumm
Hey ty zemër sa pak me njeh vetëm ne të dy ti nuk më sheeeehhh e ti me lot dhe net pa gjumë sikur të doje dhe ti si unë ty

(1)TY asgjë nuk te fundoj më fal jo nuk mundem të`t harroj ooooo zërin tënd gjithmonë dëgjoj ta ndej me ty nuk jetoj

(2)Më merr dhe mbrenda vetes tënde pak me shtrëngo
Të`t jepja frymë nga shpirti im aty do te jem përgjithmonë
Të kesh ti pak nga un dhe të më kujtosh jo mos te harrosh.Të kam dashur shuuuuuuuuuuuum

Më merr fort më shtrengo aty do të jem përgjithmon të më kujtosh sikur te doje dhe ti si unë ty

Ty asgje nuk te fundoj me fal jo nuk mundem të`t harroj oooo zërin tënd gjithmonë dëgjoj ta ndjej dhe me ty nuk jetoj mëëëë

(2)Më merr dhe mbrenda vetes tënda pak më shtrëngo
Të`t jepja frymë nga shpirti im aty do të jem përgjithmonë
Të kesh ti pak nga unë dhe të më kujtosh jo mos të harosh të kam dashur shuuuuuuuuuuuuuuuummmmmm


Ky tekst u dërgua nga  shqipdona
Më Shumë Këngë Nga Vesa Luma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet