Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Luma - Sdi Se Perse (Feat. Fatime Kosumi & Teuta Kurti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Sdi se perse gjumi i nates sme zë
ti dhe vetem ti gjithnje ne mendje me rri
Sdi se perse gjumi i nates sme zë
ti dhe vetem ti gjithnje ne mendje me rri

at nat pranver un kur te pash
zemren mejher un ty ta dhash
shpetim nuk gjej nga do tja dal
se zemren ty une ta kam fal

REf: X2
Te lutem falmi syt e shkruar
qe si prush jam tuj pervlu
ne syt e tu jam dashuruar
e spo mundem me duru

Sdi se perse gjumi i nates sme zë
ti dhe vetem ti gjithnje ne mendje me rri
Sdi se perse gjumi i nates sme zë
ti dhe vetem ti gjithnje ne mendje me rri

at nat pranver un kur te pash
zemren mejher un ty ta dhash
shpetim nuk gjej nga do tja dal
se zemren ty une ta kam fal

REf: x2
Te lutem falmi syt e shkruar
qe si prush jam tuj pervlu
ne syt e tu jam dashuruar
e spo mundem me duru


Ky tekst u dërgua nga Nor.a


Nuk kemi video për këtë këngë.


Vesa Luma
Featuring: Fatime Kosumi & Teuta Kurti
Publikimi: 28/06/2015


Vesa Luma - Sdi Se Perse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sdi Se Perse".
3. Video është e këngës "Sdi Se Perse", por nuk këndohet nga Vesa Luma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vesa Luma:


Komente 0