A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Vesa Luma - Ti Po Don


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/06/2011

2011-06-20T18:56:49

Uleem ahh
ku jee kemba ne levizje
ngadal shum lehht
pa dashëse m'don ti n'dett (ahha ahha)
falas tii kee fjalet dhe shikimet
tjerat shëndeet
hajde meritooj ti veet

Ref:(2x)
Ti po don me boo me muu baby-eh
munesh me provu baby-eh
s'esht mire me bo ti vet baby-eh
nuk ke pse nihesh ne siklet baby-eh

le bitin ti nisjjaa

Uleem
ku jee kemba ne levizje oh

ngadal shum lehht
pa dashëse m'don ti n'dett

Ref:(2x)
Ti po don me boo me muu baby-eh
munesh me provu baby-eh
s'esht mire me bo ti vet baby-eh
nuk ke pse nihesh ne siklet baby-eh

Ti po don me boo me muu
po don me bo me muu
ti po don me boo me muu
po don me bo me muu .


Lyrics submited by Aidda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019