Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Vesa Luma - S'jam Perfekt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9

Komente

Asnjë Koment

20/12/2012

2012-12-19T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Pop Cult"

Pjesëmarrëse në

Festivali i 51-të në RTSH
Unë e pranoj nuk jam një ëngjull
Por jo nuk fshihem pas fjalëve
Besova vetën time tek ti
Se ishe ideale..........

Do ta them...
Sa shumë më mungon
Ty të ta ktheje e e e
Diellin në fytyrë atë kohë

S'jam perfekt...
Sikur ti njësoj
K'tu nuk ka heronj.

Nuk do t'ketë e e e
Femër në k'të botë
Që do të pranojë

Ashtu siç je,ashtu siç je
Gjithmonë më ke...
Ashtu siç je,ashtu siç je
Gjithmonë më ke...

Ashtu siç je.............

Nuk është e lehtë të ndihesh tjetër
Mendoje sikur të jesh unë
Çfarë ne ndërtuam kryevepër
Të na iki për një fjalë më shumë

Do ta them...
Sa shumë më mungon
Ty të ta ktheje e e e
Diellin në fytyrë atë kohë

S'jam perfekt...
Sikur ti njësoj
K'tu nuk ka heronj.

Nuk do t'ketë e e e
Femër në k'të botë
Që do të pranojë

Ashtu siç je,ashtu siç je
Gjithmonë më ke...
Ashtu siç je,ashtu siç je
Gjithmonë më ke...

Ashtu siç je................

S'jam perfekt........

S'jam perfekt...
Sikur ti njësoj
K'tu nuk ka heronj.

Nuk do t'ketë e e e
Femër në k'të botë
Që do të pranojë

S'jam perfekt.........


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Vesa Luma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet