Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vesa Luma - Sa Mall Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22

Sa mall sot kam,
ty te kem qe te them
te me falesh shume,
Se nuk mundem te te kthej dot

Lutem ne Zot perpara se une te flej
te t'pershendes
E te thote se sot,
me mungon si asnjehere,
Ne rrugen tende eci e lire,
si kujtim si nje premtim,
Si mund te t'harroj,
jetova femijerine

Sa mall sot kam,
ty te kem qe te them
te me falesh shume,
Se nuk mundem te te kthej dot
Sa mall sot kam,
qe te ndjej perqafoj
sikur nje minut,
Do me presesh ti ma premto!!

Sikur te kisha une ne dore,
do te lija te jetoj,
E kujtoj dhe sot,
si nuk munda te t'shpetoj,
Jeton ne mua thelle ne shpirt,
Sa te ngjaj dhe ti e di,
Me beso nuk kam gjetur,
ende une nje si TI!

Sa mall sot kam,
ty te kem qe te them
te me falesh shume,
Se nuk mundem te te kthej dot
Sa mall sot kam,
qe te ndjej perqafoj
sikur nje minut,
Do me presesh ti ma premto!!
Vesa Luma
Publikimi: 01/12/2013
Muzika: Big Basta
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Shpëtim Saraçi
Video Produksioni: Blerdi Manushi


Vesa Luma - Sa Mall
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Mall".
3. Video është e këngës "Sa Mall", por nuk këndohet nga Vesa Luma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vesa Luma:


Komente 0