Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Vesa Smolica - E Njejt Mbetet Itako  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/12/2013

2013-12-14T08:17:34+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Njejt Mbetet Itako" kënduar nga Vesa Smolica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vesa Smolica i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vesa Smolica:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet