A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Vesa Smolica - Kujtim Qe S'thuhet


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/12/2010

2010-12-24T21:57:54

Participating in

Top Fest 10


How could I let you stay?
Cause you blow it all away
I know I will be okey
The sun shines every day

Me ndjeke nga pas...
Tash shume vite i lame pas
M'tregove sa shume me ndjeje
Tha qe je vetvetja afer meje

M'premtove shume lumturi
Keshtu fitove dhe dashuri
Dhe fjalet jane thjesht disa çaste
Une te bind pa fjale vetem fakte

How could I let you stay?
Cause you blow it all away
I know I will be okey
The sun shines every day

How could I let you stay?
Cause you blow it all away
Stuck inside of these walls
I'll strip you bare till
Truth comes out...

Te ndjeka nga pas...
Ndryshoi gjithçka qe lam pas
Premtova gjithçka qe kisha
Vetem e jotja doja te isha

Ta fala shpirtin ty
Fitove prap,ti kete e di
E dhimbja s'kishte ku te trokiste
Erdh tek une shkallve po zbriste

How could I let you stay?
Cause you blow it all away
I know I will be okey
The sun shines every day

Gjithçka tani kam kuptuar
Me nje tjeter me ke zevendeuar
Fajin tend vazhdon mbulon...
Por ketu prej sot çdo gje mbaron

How could I let you stay?
Cause you blow it all away
I know I will be okey
The sun shines every day

How could I let you stay?
Cause you blow it all away
I know I will be okey
The sun shines every day


Lyrics submited by  Annonim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019