Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Veton Kosova

Nuk ka akoma asnjë votë

Veton Kosova është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Cali Arifi

Medin Tagani

Bexhet Limani

Husein Saliu

Benjamin Bala

Skenda

Nefail Ibrahimi

Durim Domnaku

Armend Terziu

Hakif Krasniqi

Tags: Veton Kosova


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet