Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vetto - Durt Nalt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2010 Vera e Nxhet
Albumi po vjen shpejt si raket sikur tsunami
per inatgjit shum adhurues per ne kan dashni
respect per krejt qe na dojn zvicraaustri tfala ju qojm.

Krejt let ta din se kush o Vetto a.k.a Babes jetoj n Ghetto. Se un me ty nuk luj biznes
Fuck you B*tch ta thom seriozisht.
Sa shum per inatgjit shum kam respect un per shoqni. Edhe ket sen ta thom me dashni repin mat fort une ta bi! Ado per club ado per banga e di oj loqk qe ta don zemra. E thom me qef se i kom n gjep ktata mushi gjepin une plot lek.

Une jom Back tjert ku kan mbet?
Krejt plast inatgji se jom i vertet.

Ref.:
Qoji durt nalt qoji durt nalt
Alba Kingz jon shum te qart. (2x)
Se na jena ktu te paret si gjithmone keshtu SHQIPTARET.
Qoji durt nalt qoji durt nalt
Alba Kingz jon shum te qart.
Vetto
Publikimi: 11/09/2010


Vetto - Durt Nalt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Durt Nalt".
3. Video është e këngës "Durt Nalt", por nuk këndohet nga Vetto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vetto:


Komente 0