Vezire Gashi
Vezire Gashi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Vezire Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në vitin 2010, Avdyl Mziu & Vezire Gashi publikojnë albumin "Live 2010". Në vitin 2012, Vezire Gashi publikon albumin "Keng Per Dasmat Tuaja". Në vitin 2014, Vezire Gashi publikon albumin "Kenge Patriotike Live". Në vitin 2015, Vezire Gashi publikon albumin "Dasem T'madhe Kena Nis". Më datë 9 Korrik 2021, Vezire Gashi publikon videoklipin "Zog Te Lutem Kah Fluturon". Më datë 20 Dhjetor 2021, Vezire Gashi publikon videoklipin "Jam G...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 1