Via Tirana
Via Tirana

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Via Tirana është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Më datë 20 Tetor 2015, Via Tirana publikojnë videoklipin "Girl". Më datë 27 Gusht 2016, Via Tirana publikojnë videoklipin "Eldorado". Në vitin 2016, Via Tirana publikojnë albumin "The Colours Are Always There Ep". Në vitin 2020, Via Tirana publikojnë albumin "Dave The Machine Lp"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0