Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Vida Kunora - Leri Llafet


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/09/2008

2008-09-09T15:58:15


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Leri Llafet" kënduar nga Vida Kunora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Artan Jusufi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kush tjetër
Përveç meje
Me ty t'keqen e ka nda
Kush n'ditët
Më t'vështira
Me ty o i ka qa

Lëri lëri llafet
E kota
O do shpirti me tu ndjek
Bëje zemrën tënde
Mas mirti
Ka kush gajlet me ti hek
Lëri lëri llafet
E kota
E rrejshme është kjo bot
Mos e prish rahatin
Shkak tjerve
O kush t'drejtën nuk ta kaMë Shumë Këngë Nga Vida Kunora:

Më Shumë...