Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vida Kunora - Parelia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

mora rrugen nga çarshija
ku e ka shpine parelia
sa tja mjafton pikantë sekreti
fukaraja do ti shkreti 2×

REF 2×
mos ma heqe për tonete
mos ma heqe qesmi jete
sma e kush ma nje parë para
mos ma iken zon fukara

dola ne vengam të a fundi
ku e ka shpine pare shumi
sa mjafton pika me loder
me ma djalin han të vogel 2×

REF 4×
mos ma heqe për tonete
mos ma heqe qesmi jete
sma e kush ma nje parë para
mos ma iken zon fukara


Ky tekst u dërgua nga FitinisiziVida Kunora
Publikimi: 01/12/2007


Vida Kunora - Parelia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Parelia".
3. Video është e këngës "Parelia", por nuk këndohet nga Vida Kunora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:


Komente 0