Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Vida Kunora - Elizabeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Elizabeta".
3. Video është e këngës "Elizabeta", por nuk këndohet nga Vida Kunora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Vida Kunora - Elizabeta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

07/02/2008

2008-02-07T00:23:09+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Elizabeta" kënduar nga Vida Kunora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Finem & Solo. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Solo
Yea me pare me pare o canta
te shpia shkoka si pllaka
modelet e bukura me tanga
jon gati me kcy tango me tanga
speciale te ne bohet nata
xhelato me cokollata
sille ni don perinjon
ey bluza diamanti me kafka
Finem
me pare me pare o canta
te shpia shkoka si pllaka
modelet e bukura me tanga
jon gati me kcy tango me tanga
speciale te ne bohet nata
xhelato me cokollata
sille ni don perinjon
bluz tzez diamanti me kafka
Solo
ey shoki ta djegi estrraden
po ta kallxoj me vepra
E tu ardh finemi me solon
ku meten kto lepra
kto vec kon llafe
nuk i sho nxhade
Lej be se rrejn kta
ja cova mesazhin
ma boni masazhin Elisabeta
Finem
elizabeta eli elizabeta
une per to jam mret
ajo mretresha
elizabeta eli elizabeta
fytyren te letra
njera me bukur se tjetra
finem fendi gjithmon vet i tret
Kapo bently ta kom thon sa vlen ti
t gjitha i bona si vetja
Rrepera me shum kilometra
Jena rrit si mretnesha
Eli Eli Elizabeta
ajo pi pi pi
e me mu nuk do mu nal
vet me G une rri
ki kujdes kur del perball
vi ta *i ku e ki
edhe zonin sja njef mo
i coj njo dy a trri
dhe per ty qe mke inat
Solo
okej x5
kejtve ju nxjerr jasht lojes
se nuk keni pik pervoje
okej x5
lokacioni tiran
koka prej tirone
Finem
elizabeta eli elizabeta
une per to jam mret
e ajo mretresha
elizabeta eli elizabeta
ftyren te letra
njera me bukur se tjetra
elizabeta eli elizabeta
elizabeta eli elizabeta
ftyren n letra njera me e bukur se tjetraMë Shumë Këngë Nga Vida Kunora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë