A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Vida Kunora - Potpuri Popullore


Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/01/2010

2010-01-12T23:39:52

Song from the album:

"Eja Qeteso Shpirtin"


Broi nji pellumb i bardhe
I bardhe x2

Broi per menje broi per menje
Kish me ardhe x2

Broi une ndodha broi une ndodha
Vidi Vidi x2

...

Ku e kalove veren
O moj lulja e allit x2

Ne maje te malit
O moj lulja e allit x2

Conte era pluhen o
Moj syzeze x2

Na pluhnoi syzezen o
Moj syzeze x2

Njat syzezen s'e kam gja
S'e kam gja x2

Ja puth gushen nuk ban za
Nuk ban za x2

...

Mori trandofilja e bardhe x2

Po te pres kur don me ardhe x2

Une po vij po s'me len nana x2

Do te vij kur dali hana x2

...

Moj unaza rreth me ar
Rreth me ar x2

Ke marr burrin djale beqar
Djale beqar x2

Djale beqar e djale te ri
Djale te ri x2

Tana shoqet t'kane lakmi
T'kane lakmi x2

T'kane lakmi e plaçin e
Nder shoqe mos dalshin x2


Lyrics submited by  teksteshkruesi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019