Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vida Kunora - Burgu I Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Burgu I Zi".
3. Video është e këngës "Burgu I Zi", por nuk këndohet nga Vida Kunora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vida Kunora - Burgu I Zi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

11/01/2011

2011-01-11T12:04:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Burgu I Zi" kënduar nga Vida Kunora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vellezerit Aliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

i vetmuar jam nkete nate
si nje zog qe rri nkafaz
as pak gjum spom bjen ne sy
spo muj ta baj trupin rahat

o burg i zi o burg i zi
jeten ti mu ma ke nxi
o burg i zi o burg i zi
nqafe naj morre djemt e ri

sa te ndershem jane shoket e mi
nganjhere me japin gajret
pse merzitesh shoku jone
sje i vetmi qe po hjekMë Shumë Këngë Nga Vida Kunora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë