Live Video

Vida Kunora - Ritem Ne Ekstrem


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/01/2012

2012-01-13T13:20:51


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ritem Ne Ekstrem" kënduar nga Vida Kunora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vida Kunora i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:

Më Shumë...