Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Vida Kunora - Mos Lakmo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Eja Qeteso Shpirtin"

Komente

Asnjë Koment

25/03/2017

2017-03-25T16:08:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Lakmo" kënduar nga Vida Kunora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Rasim Sopi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

- 1 -
EDHE 100 HER
ME U LIND UN PRAP
KURGJA N,JET SKISHA DASHT VEQ TY MET PAS FAT
EDHE 100 HER
ME U LIND UN PRAP
KURGJA N,JET SKISHA DASHT VEQ TY MET PAS FAT


:Refreni:
MOS LAKMO, MOS LAKMO, ZEMRA VEQ NJE HER GABON
PASURIA VJEN E SHKON TI SE KE AT QE E DON
MOS LAKMO E MOS GABO
PASURIA SKA RENDSI
NESE TI NZEMREN TANDE E MBAN NJE TJETER NJERI :

- 2 -
ME MA FAL KREJT BOTEN
POR MU NDA NE DY
KURGJA NJET NUK ME VYN
NESE SJAM ME TY

:Refreni:
MOS LAKMO, MOS LAKMO, ZEMRA VEQ NJE HER GABON
PASURIA VJEN E SHKON TI SE KE AT QE E DON
MOS LAKMO E MOS GABO
PASURIA SKA RENDSI
NESE TI NZEMREN TANDE E MBAN NJE TJETER NJERIMë Shumë Këngë Nga Vida Kunora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet