Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vida Kunora - Ka Ra Dielli, Ka Ra Hana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ka ra dielli ka ra hana
ne medis te oborrit o
ka ra dielli ka ra hana
ne medis te oborrit o
nuk eshte dielli nuk eshte hena
por vjen nusja e bukur o
nuk eshte dielli nuk eshte hena
por vjen nusja e dhendrrit o

ka ra dielli ka ra hana
ne medis te odes o
ka ra dielli ka ra hana
ne medis te odes o
co moj nuse vellon o
per hater te vjerres o
co moj nuse koken o
per hater te vjerrit o

boni te gjithe marshalla
po vjen nusja per disha
boni te gjithe marshalla
po vjen nusja per disha

hape deren krah me krah
bon moj nuse temena
ban moj nuse temena
per hater te dhonderrit o


Ky tekst u dërgua nga JarinepiriVida Kunora
Publikimi: 01/12/2007
Festivali: Musical-Fest 2013


Vida Kunora - Ka Ra Dielli, Ka Ra Hana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ka Ra Dielli, Ka Ra Hana".
3. Video është e këngës "Ka Ra Dielli, Ka Ra Hana", por nuk këndohet nga Vida Kunora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:


Komente 0