A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vida Kunora - Hajde Nuse Reja Jeme


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2014

2014-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Jam Deh Me Raki"It's a long time that we try finding the lyrics to "Hajde Nuse Reja Jeme" sung by Vida Kunora.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Vida Kunora attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Shyhrete Behluli. We wish that's the lyrics you are looking for:

I
S'po kam sabër ma me prit
Mezi prita me u bo dit
Po thot nana knoni bija
Po na vjen nusja te shpija x2

ref:x2
Hajde nuse reja jeme
Kam me të dasht si bijën teme
Ka dit ZOTI ku me të pru
Nana shum t'paska uru

II
Hajde hajde ngutu vëlla
Paske nusen çka me pa
Po thot motra gojën plot
Kurr su gëzova sikur sot

ref:x2
Hajde nuse reja jeme
Kam me të dasht si bijën teme
Ka dit ZOTI ku me të pru
Nana shum t'paska uru

III
Miq e shok që keni ndodh
Ndoshta pak ju jeni lodh
Po kshtu dasma ka lezet
Ju i dhat ma shum shyhret

ref:x2
Hajde nuse reja jeme
Kam me të dasht si bijën teme
Ka dit ZOTI ku me të pru
Nana shum të paska uru.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019