Audio

Vida Kunora - Kolazh Dasme Malesi & Zadrime


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2013

2013-05-10T08:22:23


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh Dasme Malesi & Zadrime" kënduar nga Vida Kunora.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vida Kunora i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:

Më Shumë...