Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vida Kunora - Po Bien Tri Daire

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Bien Tri Daire".
3. Video është e këngës "Po Bien Tri Daire", por nuk këndohet nga Vida Kunora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vida Kunora - Po Bien Tri Daire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.2 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

10/05/2013

2013-05-10T08:09:49+00:00ç'po bie tri daire moj nane
te tria njesoj
a se din moj nana ime se un neser shkoj
e kur te shkosh o moj bije te qoft rruga e mbare
tuj qendis gjergjefin moj bije,tuj ti ba çorapet
njikjo der e huj o moj nane kenka shum e rand
2 sahat para sabahit duhet me nejt n'kam
kur te vish te nana jote
do vish si mikesh
kur te hahet buk o moj bij o
magjen s'mund ta gjej
kut te pihet uj o moj bijo
shamen s'mund ta ngrej

magjen=shtroja e bukes apo sofrabezi

shamen=eshte perdorur dikur per te pire uje dhe ka qene aq e rende sa eshte dashur ta çojn 2 veta


Ky tekst u dërgua nga egzamil mahmuti
Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet