Live Video

Vida Kunora & Anjeza Ndoj - Shtrohet Sofra Buk E Lot


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/03/2017

2017-03-25T21:58:55

Më Shumë Nga

Anjeza NdojKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shtrohet Sofra Buk E Lot" kënduar nga Vida Kunora & Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vida Kunora & Anjeza Ndoj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:

Më Shumë...