Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vida Kunora - Hidhet Vallja Kuq E Zi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hidhet Vallja Kuq E Zi".
3. Video është e këngës "Hidhet Vallja Kuq E Zi", por nuk këndohet nga Vida Kunora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vida Kunora - Hidhet Vallja Kuq E Zi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

1 🔥

01/06/2016

2016-06-01T10:42:36+00:00OH I ZOTI SHPIS
OH I ZOTI SHPIS
TU RRIT NERA GJITH
ME GEZIME TU HAP DERRA.

ME SHUPLAKA ME SHUPLAKA,
HAJDE SONTE I DEL FLAKA
HIDHET VALLJA KUQ E ZI,
KUQ E ZI, KUQ E ZI
ME TUPAN E ÇIFTELI.

HIDHET VALLJA KUQ E ZI,
KUQ E ZI, KUQ E ZI
NE KERCEN PO THON SHQIPRI

KU JE ZEMER ZONJA SHPIS DASEM TE MADHE
TI KE NIS NA KE THIR NA KE NDERU
NA KE THIR NA KE NDERU DASEM DJALIT TU ME KENU

ME SHUPLAKA ME SHUPLAKA, HAJDE SONTE I DEL FLAKA
HIDHET VALLJA KUQ E ZI, KUQ E ZI, KUQ E ZI
ME TUPAN E ÇIFTELI.
NE KERCEN PO THON SHQIPRI

VALLE LUJN GJTIH KATUNI
SEFTE DO TJA QESIM FUNDIN
MISAFIRI DASAM TE MADHE GJITH FAMILJA U QU NE VALLE

MISAFIRI DASAM TE MADHE GJITH FAMILJA U QU NE VALLE
ME SHUPLAKA ME SHUPLAKA, HAJDE SONTE I DEL FLAKA
HIDHET VALLJA KUQ E ZI, KUQ E ZI, KUQ E ZI
ME TUPAN E ÇIFTELI.

HAJDE SONTE MERE VALLEN KE VAJTU PER DASHKE RRALE
MERE VALLEN TI MOJ MOTER DJEMT TE MADH QENKEN T'VOGEL


Ky tekst u dërgua nga JETON ZHUTA
Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet