Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vida Kunora & Anjeza Ndoj - Hajde Te Dalim Ne Tropoje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Anjeza Ndoj

25/03/2017

2017-03-25T20:59:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Te Dalim Ne Tropoje" kënduar nga Vida Kunora & Anjeza Ndoj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vida Kunora & Anjeza Ndoj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet