Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vida Kunora - Nusja E Dhandrri Marshalla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja E Dhandrri Marshalla".
3. Video është e këngës "Nusja E Dhandrri Marshalla", por nuk këndohet nga Vida Kunora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vida Kunora - Nusja E Dhandrri Marshalla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

21/12/2018

2018-12-21T17:41:01+00:00Heey pushka krisi,u mblodh fisi
Ooiiii zoti shpis dasmen e nisi
Me tupana e kengetar e mer vallen krushku i parë eeee

2x Nusja dhandrri marshalla dore per dore,krah per krah me ia u than po du nje fjalë o ishalla u gzon zoti me i djale eeee

Heeeey luni motra luni vllazën
ooo le te dihet kush bajka dasem
Nihet zani deri qiell
O gjithkujt deren ia kem cel eeee

2x Nusja dhandrri marshalla dore per dore,krah per krah me ia u than po du nje fjalë o ishalla u gzon zoti me i djale eeee

Heeey ju qe ne dasem me keni ardh
Ooo ma pacit faqen e bardh eee
Ishalla java nuk e pret ooo gjithkush gzofte ne shpine e vet eee

2x Nusja dhandrri marshalla dore per dore,krah per krah me ia u than po du nje fjalë o ishalla u gzon zoti me i djale eeee


Ky tekst u dërgua nga Erda Kortoci
Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet